nasz proces kreatywny

Proces projektowania

Dobry projekt to połączenie ciężkiej pracy, pomysłu i inwencji.

 

PROCES KREATYWNY

 

Proces pracy nad każdym projektem można podzielić na kilka połączonych ze sobą procesów. Każdy z tych procesów zazębia się i wpływa na końcowy wynik. Wykonanie każdego z nich pozwala stworzyć dobry projekt końcowy.

kroki pracy kreatywnej

POZNANIE POTRZEB

Pracę rozpoczynamy od briefu, czyli zestawu pytać dotyczących charakteru i specyfiki projektu. Słuchamy co ma do powiedzenia klient, oceniamy możliwości dobieramy pierwsze rozwiązania.

kroki pracy kreatywnej

PLAN DZIAŁANIA

Tutaj planujemy co i kiedy trzeba zrobić, dzielimy projekt na etapy i skrupulatnie wykonujemy. Codziennie sprawdzamy na jakim etapie jesteśmy i co musimy jeszcze zrobić.

kroki pracy kreatywnej

RESEARCH

Tutaj szukamy najnowszych i najlepszych rozwiązań. Sprawdzamy nowości w trendach, podglądamy konkurencję. Zbieramy pomysły. Dobieramy rozwiązania, które będzie można użyć w projekcie.

kroki pracy kreatywnej

KREACJA

Zaczynamy tworzyć pierwsze szkice i projektować graficznie projekt. Zajmujemy się estetyką, wizualną częścią, która będzie widoczna jako pierwsza.

kroki pracy kreatywnej

WDROŻENIE

Po zakończeniu i akceptacji graficznej części, projekt zostaje oddany na produkcję. Tutaj wdrażamy go w formie zakodowanej strony internetowej, pliku do druku, pliku psd etc.etc.

kroki pracy kreatywnej

FINISZ I PRZYSZŁOŚĆ

Ostatnie szlify, wprowadzanie treści i modyfikacje tuż przed wielkim startem. Zadanie wykonane. Wraz z klientem analizujemy co możemy jeszcze dla niego zrobić i możliwość przyszłej współpracy.

ZOBACZ NASZ PROCES KREATYWNY ALBO KIM JESTEŚMY

Kim jesteśmy?

Od 2009 roku z pasją i zaangażowaniem projektujemy kreacje wizualne, identyfikacje graficzne i nowoczesne strony internetowe. Stawiamy na jakość. Pozwól się Nam przedstawić.

Przeczytaj o NAS

nasze możliwości

Najlepiej odnajdujemy się w web design. Projektujemy również logotypy, identyfikacje graficzne, ilustracje oraz wdrażamy strony internetowe. Zobacz co potrafimy.

zobacz ofertę