portfolio

Stripes design

Od 2009 roku kreujemy, wdrażamy, planujemy projekty cyfrowe stawiając na jakość

 

NASZ SEKRET? KROPLE WYOBRAŹNI SPŁYWAJĄCE ŚCIEŻKAMI NEURONÓW

 

Jesteśmy grupą specjalistów którzy spełnili swoje marzenie zakładając własne studio. Działamy na rynku kreatywnym i internetowym już od kilku lat, wykonując projekty dla większych i mniejszych klientów. Pasja tworzenia jest naszym głównym motorem napędowym, co widać po naszych projektach i wyróżnieniach.

 

Uwielbiamy projektować, tworzyć nowe rozwiązania, wdrażać najnowsze technologie. Widzieć zależności i szczegóły, które tworzą nowoczesne rozwiązania w grafice użytkowej jak i projektach stron internetowych. Łączymy design i technologie w idealnej równowadze, tak, aby nadać projektowi wymiar ponadczasowy i wyjątkowy. Stanowi to dla nas wyzwanie, któremu staramy się sprostać ciągle dbając o rozwój i doskonalenie.

 

Popularyzujemy rozwiązania proste, które pomogą naszym klientom w ich potrzebach. Dodatkowo dbamy o wysoką estetykę projektu. Pozwala to Nam tworzyć rzeczy unikalne o wysokiej jakości.

 

Nasze nagrody i wyróżnienia:

nagrody i wyróżnienia Stripes Design

ZOBACZ NASZ PROCES KREATYWNY ALBO OFERTĘ

nasze możliwości

Najlepiej odnajdujemy się w web design. Projektujemy również logotypy, identyfikacje graficzne, ilustracje oraz wdrażamy strony internetowe. Zobacz co potrafimy.

zobacz ofertę

Proces tworzenia

Projektowanie nie jest procesem prostym. Zobacz jak podchodzimy do Twojego projektu oraz jakie są etapy tworzenia. Od szkicu po wyszlifowany gotowy projekt.

Poznaj proces